Війна

Арестович дав чітке пояснення, чому окупантам дуже важливо захопити Ізюм (ВІДЕО)

Для росії дуже важливий контроль над містом Ізюм, для того щоб контролювати решту території Луганської області. Про це розповів у інтерв’ю Олексій Арестович, російському адвокату та правозахиснику Марку Фейгіну, –  Патріоти України.

Він переконаний що іменно це місто потрібне ворогові, для того щоб мати повний доступ до території Луганської області.

У інтерв’ю Арестович зазначив що це мало відбутися раніше. За нашими розрахунками це мало відбутися ще 5 днів назад.

Але окупанти не поспішають брати Ізюм оскільки вони використовують здебільшого авіацію й артилерію.

“Знову ж почали сильно тиснути на решту Луганської області – Рубіжне, Попасна тощо. Там на повну працює російська авіація, артилерія, ракети. Але наземні війська особливо поки не лізуть. Подивимося, що буде далі”, – наголосив він.

Станом на сьогодні окупанти продовжують контролювати частину міста. У Генштабі повідомляють що для них це добре, бо вини можуть прегрупуватися і піти в подальший наступ.