Славік Шустер дав свій прогноз коли путін завершить війну проти України

Славік Шустер висловив свою думку, про те коли путін швидше завсе схоче закінчити війну в Україні,це буде блище до Великодня (24 квітня). Він покладався на власну думку,але бувало що і приходилося спілкуватися із компетентними людьми.

Джерело

Про це журналіст розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону.

“Він звів 9 травня в сакральний день. І цей період між Великоднем та 9 травня, я так думаю, не може бути у війні. Там і відродження Христа, і ця сакральна Перемога… І бомбардування туди не монтується”, – вважає Шустер.

Славіку Шустеру здається що до цього часу ця агресія-росії повинна завершитись, але цей нелюд до 24 квітня може ще наробити багато біди.

“Я боюся, що в цей період він готовий на ще суворіші злочини, ще гірші злочини. Цього я побоююся. Я не лякаю, я просто виходжу з психології того, хто там і ухвалює практично одноосібно рішення”, – пояснив журналіст.

За його словами, “будь-які повороти подій” до Великодня можуть бути пов’язані, зокрема, і з самим Путіним.

“Якщо знайдуться хоробрі люди, які до цього часу його якимось чином… зролять розсудливим. Ну або трохи різкіший крок зроблять, який дуже важкий, ми це розуміємо. Це дуже-дуже важко. Хоча, ви знаєте, ім’я російського офіцера – це історична цінність, яку не можна втрачати, коли на чолі армії стоїть просто бандит. Для справжнього російського офіцерства те, що відбувається в Україні, – це образа. Щонайменше образа”, – переконаний Шустер.