Війна

Дівчинку яка заruнула вчора у Дніпрі звали Ліза. Їй було лише два Роки. І це просто неймовірний Біль. Який неможливо описати Словами.

Дівчинку яка загинула вчора у Дніпрі звали Ліза.

Їй було лише два Роки?

Разом із мамою вона була вдома, коли ворожа ракета прилетіла на подвір’я їхнього Будинку.

Спочатку з-під руїн дістали маму дівчинки та доправили до Реанімації.

А Лізу, врятувати вже не Вдалося.

І це просто неймовірний Біль.

Який неможливо описати Словами.

Спи спокійно Янголятко?

Легких тобі Хмаринок?

Mihail Shnayder