Приклад як потрібно зробити всій Україні. Вінниця проголосувала за заборону діяльності УПЦ МП на своїй області

Вінницька обласна рада проголосувала за заборону Української православної церкви московського патріархату. Це сталося сьогодні, 25 листопада.
Рішення ухвалили на рівні області. Про це повідомили у пресслужбі облради

Вінницька облрада проголосувала за заборону діяльності УПЦ МП

Так, 25 листопада депутати обласної ради ухвалили рішення щодо заборони діяльності Української православної церкви в єдності з московським патріархатом, релігійних організацій з центром в країні-агресорці на території України.

“За” проголосували 58 депутатів, 1 – утримався, ще 1 – не голосував. Депутати пропонують центральній владі ухвалити закон – “для уникнення реальних та потенційних ризиків загрози національній безпеці України”.

Зауважимо, що на сьогодні у Верховній Раді зареєстровані кілька законопроєктів щодо діяльності московського патріархату.

До Ради внесли законопроєкт про заборону діяльності РПЦ в Україні
Народні депутати з фракції “Європейська Солідарність” внесли до Верховної Ради законопроєкт. У ньому йдеться про заборону діяльності російської православної церкви на території України.


Проєкт закону передбачає повну заборону будь-яких релігійних організацій та установ, які входять до складу чи визнають у будь-якій формі підлеглість у канонічних, організаційних, інших питаннях РПЦ. Зазначимо, що мета документа – запобігання загрозам національній безпеці України та забезпечення порядку.

Джерело