Прийшли дві чудові новини із Заходу, які одразу показують, що кінець війни вже близький

Захід ухвалив рішення добити режим Путіна шляхом розгрому російської армії в Україні, вважає Дмитро Чернишевський.

Прийшли одразу дві новини із Заходу, які показують, що близький кінець війни, розв’язаної Кремлем проти України.

Про це у своєму блозі в YouTube розповів російський історик та публіцист Дмитро Чернишевський.

Перша новина стосувалася постачання Німеччини танків Leopard 2 Україні. Вашингтон офіційно підтвердив, що не заперечує цього. Друга – США зняли всякі обмеження на удари ЗСУ по території Росії.

“Дві найважливіші військово-політичні новини, які мають величезне значення. Досі Захід у своїй політиці “давайте не битимемо обличчя Путіну, давайте не ескалюватимемо конфлікт” вкрай стримував Україну. Він забороняв використовувати західну зброю для ударів по російській території і не постачав Україні кошти наступу – танки та авіацію… Пам’ятаєте, як на початку війни генсек НАТО Столтенберг бігав, заламував руки і казав: “Тільки не ескалація конфлікту… Ми повинні зробити все, щоб конфлікт не ескалувався, бо Росія нападе на нас з ядерною бомбою ” Так ось. Минуло 10 місяців війни, і Захід перестав боятися Путіна, припинив звертати увагу на порожні погрози”, – розповів російський історик.

Він звернув увагу, що ці дві новини стали надбанням громадськості після нових ядерних загроз диктатора РФ Володимира Путіна.

Він озвучив їх із келихом шампанського в руці, ймовірно, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

“Путін здає позиції, а Захід, відчуваючи його слабину, починає тиснути… Тримайся, Воване, скоро тобі в Кремль прилетить… Тепер у Росії маємо чітко розуміти: війна, яку ви почали, повертається до місця свого початку”, – розповів російський історик.

“Захід підписав вирок путінської Росії. Більше з Путіним вони не хочуть ні про що домовлятися. Путін відкинув у листопаді м’який ультиматум Заходу. Він почав бомбити українські міста з розлюченістю. Захід прийняв це до відома і дає Україні зелене світло на ведення будь-якої війни проти Росії , і дає їй для цього кошти. Залишилося лише одне – літаки”, – поділився думкою Чернишевський.

Джерело