Війна

Це варто послухати! Жителька Херсона розповіла про окупацію міста (ВІДЕО)

Жителька Херсона розповіла як відчували себе жителі міста під час перших днів окупаці міста.

Вона розповідає, що окупанти засіли майже у кожній будівлі міста, що в деякий момент їй здавалося, що їх більше а ніж мирного населення.

Також вона розповіла як орки просто знущаються над простими людьми “вони заходять у автобус до людей і говорять ну що ви з України” але вони знали, що їм ніхто нічого не відповість бо люди бояться.

Ось так на даний час жителям Херсона доводиться жити

Якщо відео не відкривається безпосередньо в статті його можна переглянути за посиланням.