Знову горе… Знову сtрашна звістка торкнулася нашу громаду. До останнього вірним військовій присязі п0mер наш ВОЇН Василь Гасько
Знову горе… Знову страшна звістка торкнулася нашу громаду ![]()
З невимовним сумом та болем повідомляємо, що будучи до останнього вірним військовій присязі п0мер наш воїн Василь ГАСЬКО, який ніс службу у складі 10 гірсько-штурмової бригади, а раніше у АТО/ООС.
Герой був бійцем сталевого гарту, щирим патріотом та неймовірною людиною… Йому би жити і жити! Але ця клята війна знову забрала найкращих!
Сумуємо всі.
Серце стискається від болю…
Висловлюємо щирі співчуття і підтримку в ці скорботні дні родині та близьким Героя. Світла пам’ять про справжнього патріота України завжди житиме на цій землі.![]()
Нехай Господь Бог пригорне його душу!
Слава Герою! Герої не вмирають!
Чин похорону відбудеться завтра, 23 червня о 11:30 у ПЦУ “Чудо Архистратига Михаїла”.
Просимо всіх, вийти о 11:00 год., бо будуть везти тіло загиблого Героя зі сторони Коломиї.

