Траурна п’ятниця для України! Щойно привезли одразу шість трун… Залишилось багато сиріт та вдів! (ФОТО)

Україна попрощалася із вибухотехніками, які стали жертвами чергової страшної атаки росіян. У залі, де проходило прощання, стояло одразу шість трун

Нагадаємо, 6 травня р0сія в6ила шість піротехніків.

«Сьогодні ДСНС втратила частину своєї родини. Під час виконання завдань з розмінування на Херсонщині, наші піротехніки потрапили під обстріл. Шестеро наших спеціалістів загинули. Ще двоє, з них одна жінка фельдшер, – отримали поранення та наразі госпіталізовані. Знищена техніка», – розповіли про ту страшну мить в ДСНС.Джерело

У момент трагедії команда піротехніків розміновували території, звільнені від загарбників. В цей час ворог скинув на них вибухівку з безпілотника, потім накрили артилерією, виникла детонація.

Тільки двоє людей з групи вижили, включно з фельдшером, – вони опинилися з іншого боку машини.

“р0сійський дрон прилетів цілеспрямовано вбити піротехніків. Він скинув боєприпас у гущу людей”, – вважають родичі загиблих піротехніків.

Того дня загинули: майор служби цивільного захисту Соловйов Ігор Ігорович, молодший сержант служби цивільного захисту Каленик Роман Сергійович, старший прапорщик служби цивільного захисту Орлов Андрій Андрійович, старший прапорщик служби цивільного захисту Погорєлий Володимир Миколайович, прапорщик служби цивільного захисту Ходаковський Олександр Геннадійович, сержант служби цивільного захисту Шолох Микола Васильович.

У загиблих залишилися родини, діти.

“Я втратила чоловіка своє серце свою любов свій спокій. Я втратила хрещених батьків своєї дитини які були надзвичайними людьми. Я втратила віру в щасливе майбутнє. Я втратила мрії, сподівання, плани які ми будували. Я неможу усвідомити що це трапилося, що більше я не побачу і не почую жодного з них. Я вас всіх дуже люблю. Я втратила себе…”, – написала на своїй сторінці в Інстаграм дружина загиблого Ігоря Соловйова.

Софія також розповіла, що чоловік і його колеги були учасниками АТО, не боялися за себе і робили все для щасливого майбутнього України. Вони любили те, що робили, і були найкращими у своїй професії.

Внаслідок цієї безжальної атаки з боку росіян вісім дітей стали сиротами, а шестеро молодих жінок – вдовами.