Світ

Ердоган повідомив неймовірну новину для всієї Європи

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган повідомив прекрасну новину для всієї Європи.

Ердоган повідомляє, що Туреччина вже розпочала укладання газопроводу на дні Чорного моря і вскорий час розпочне видобувати газ із найбільшого родовища.

13 червня у Туреччині розпочали укладання газопроводу на дні Чорного моря. Президент Реджеп Тайіп Ердоган, який був присутній на церемонії, заявив, що країна досягла “такої критично важливої ​​стадії видобутку газу в Чорному морі”, – пише “Анадолу”

За оцінкою Ердогана, у першому кварталі 2023 року до національної ГТС повинно надійти як мінімум 10 млн кубометрів газу. А за 3 роки газове родовище Сакар’я наповниться величезною кількістю.

Можливо, що вже з 2026 року Туреччина зможе продавати газ у сусідні держави.